جزئیات ناشناخته درباره قوانین ثروت

می‌توانید تمرکز کنید و به چیزهایی فکر کنید که آن‌ها را بیشتر از سایر موارد می‌خواهید.

نوع نگاه روانشناسی ثروت به ما میگه که چطور با اعمال تغییرات کوچک در نحوه خرج و پس اندازمون میتونیم تغییرات بزرگ در بلند مدت ایجاد کنیم، تغییراتی که با مرکب شدن در رفتار و نوع شخصیت شما بهترین دست آوردها رو به ارمغان میاره.

جعفر، محقق و مترجم در زمینه ی علوم فراروانشناسی بوده و علاقه دارد تا تجربیات و دستاوردهایش را در اختیار هم نوعان دیگر خود قرار دهد.

در اینجا شما از نظر مالی و جسمی و روحی در حد عالی و پایدار خواهید بود.

به همین منظور خیلی سریع آنرا جمع آوری کردند و اجازه ندادند که انتشار یابد.البته بعدها یک سری تغییرات در آن اعمال گردید و دوباره روانه بازار گردید.

با انجام تمامی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد کليک کنيد به مرور زمان باورهای تا نسبت به پول تغییر می کند و نتایج بزرگی می گیرید. برای ثروتمند شدن باید ذهن خود را بر اساس پول و ثروت برنامه ریزی کنید.

ببینید شما از اول صبح تا اخر شب وقت دارید اون پولو خرج کنید

بر روی تکه‌ی کوچکی از کاغذ، عدد ۸را یادداشت کنید و سپس این تکه کاغذ را در کیف پول خودتان قرار دهید. عدد ۸ (البته عدد ۸ در زبان انگلیسی) نشانه‌ی “بی‌نهایت” نیز هست، و هنگامی‌که شما این نماد را در کیف پول خودتان قرار می‌دهید، به ایجاد جریانی خواهید پرداخت که از شما جاری می‌شود و دوباره به سمت شما بازخواهد گشت.

اعتراف می کنم افکارم بر بدنم تأثیر می‌گذارند. [آلبرت اینشتین]

از نکات جالب توجه برای کسانی که هم این کتاب را خوانده‌اند و هم فیلم راز را دیده‌اند، نزدیکی مفاهیم این دو به یکدیگر است.

پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

آیا فکر میکنید برای کسب ثروت و مال باید بیشتر از همیشه تلاش کنید؟

اکنون که در مورد چگونگی مشارکت در روند قانون جذب چیزهای بیشتری دانستید، می‌توانید مسئولیت همه چیزهایی را که تاکنون به درون زندگیتان جذب کرده‌اید بر عهده بگیرید.

بازی فراوانی  استر هیکس _ تمرینی که شما را به ثروت می رساند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *